Pokaż filtry

Dodaj ogłoszenia swoich nieruchomości za darmo!

Ciesz się darmowym publikowaniem swoich ofert.

Mieszkania Lublin - sprzedaż

Strona 1 z 66

Mieszkania | Sprzedaż dzisiaj o 9:54

Lublin (lubelskie)

Powierzchnia: m2
Cena: 0 zł
Liczba pokoi: Nie podano

Oferta dotyczy 1-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji North Park w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Mieszkania | Sprzedaż dzisiaj o 9:54

Lublin (lubelskie)

Powierzchnia: m2
Cena: 0 zł
Liczba pokoi: Nie podano

Oferta dotyczy 1-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji North Park w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze.

Mieszkania | Sprzedaż dzisiaj o 9:54

Lublin (lubelskie)

Powierzchnia: m2
Cena: 0 zł
Liczba pokoi: Nie podano

Oferta dotyczy 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji North Park w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na jedenastym piętrze.

Mieszkania | Sprzedaż dzisiaj o 3:25

Lublin, Dziesiąta, Herberta

Lublin, Dziesiąta (lubelskie)

Powierzchnia: 48 m2
Cena: 318 000 zł
Liczba pokoi: 3

Herberta, 3 pokoje, do odświeżeniaMIESZKANIEPrezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni ponad 47m² składające się z:- przestronnego pokoju dziennego i 2 sypialni,- osobnej, widnej kuchni,- łazienki z wanną i osobnego WC,- przedpok

Mieszkania | Sprzedaż dzisiaj o 1:48

Lublin LSM ul. Wileńska

Lublin, LSM (lubelskie)

Powierzchnia: 30 m2
Cena: 319 000 zł
Liczba pokoi: Nie podano

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,05 m/2, w bloku przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie przeszło w 2018r. generalny remont, właściciele wykończyli mieszkanie do zamieszkania dla siebie. Użyte zostały materiały wysokiej jakości. Mieszkanie wy

Mieszkania | Sprzedaż dzisiaj o 0:54

Lublin, Wrotków (lubelskie)

Powierzchnia: 52 m2
Cena: 410 000 zł
Liczba pokoi: Nie podano

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w dzielnicy Wrotków. W skład, którego wchodzi: pokój, salon, jasna kuchnia, łazienka, przedpokój z szafą komandor. Niepowtarzalny klimat osiedla podkreślają doskonale wkomponowane w architektu

1234 ... 66

Przez wielu Lublin nazywany jest stolicą wschodniej polski. To największa a zarazem najprężniej rozwijające się miasto w tej części kraju. Położone w samym centrum Lubelszczyzny. Miasto pełni centralny ośrodek aglomeracji lubelskiej. Według danych jest to 9 miasto pod względem wielkości populacji w Polsce. Szacuje się, że mieszka tutaj ok. 339 850 mieszkańców. Dawniej zaliczany był do ważniejszych miast z prawem nabywania majątków ziemskich i czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla.

Dzielnice mieszkań w Lublinie

Miasto złożone jest z 27 dzielnic administracyjnych, które skupiają na sobie także zwyczajowe dzielnice oraz osiedla. Jak się okazuje w czołówce najbardziej atrakcyjnych pod względem zamieszkania dzielnic znalazły się: Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Czechów Południowy. Mieszkańcy tych dzielnic wyrazili opinię, że z chęcią zarekomendowali by mieszkanie w tych właśnie okolicach Lublina.