Pokaż filtry

Dodaj ogłoszenia swoich nieruchomości za darmo!

Ciesz się darmowym publikowaniem swoich ofert.

Mieszkania Zakopane - sprzedaż

Strona 1 z 14

Mieszkania | Sprzedaż 16 kwietnia 2021 1:48

Zakopane Centrum ul. Krupówki

Zakopane, Centrum (małopolskie)

Powierzchnia: 57 m2
Cena: 1 290 000 zł
Liczba pokoi: Nie podano

Atrakcyjne, widokowe mieszkanie w kamienicy w centrum Zakopanego.   - Adres Krupówki 36, III pietro. - Powierzchnia 57,10m2 - Mieszkanie położone jest od strony gór i Potoku Foluszowego. - Posiada dwa pokoje, każdy z wyjściem na balkon, dwie

Mieszkania | Sprzedaż 15 kwietnia 2021 22:06

3-poziomowy apartament z widokiem na Giewont

Zakopane (małopolskie)

Powierzchnia: 120 m2
Cena: 999 000 zł
Liczba pokoi: 4

Na sprzedaż 3-poziomowy apartament, który mieści się w urokliwej dzielnicy Zakopanego (Pardałówka). Powierzchni apartamentu 67 m2. Powierzchnia całkowita 1

1234 ... 14

Zakopane to największa i najbardziej popularna miejscowość leżąca u podnóża Tatr. Miasto pełni rolę dużego ośrodka sportów zimowych. Zakopane nazywane jest zimową stolicą Polski. Miasto znajduje się na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Według danych szacunkowych w Zakopanem mieszka ok 27 tys. osób. Co ciekawe, Zakopane jest najwyżej położonym miastem w Polsce. Turystyka od lat pełni kluczową rolę w rozwoju rynku nieruchomości.

Osiedla w Zakopanem

Do Zakopanego rocznie przybywa ok. 3 mln turystów. Tak ogromna liczba odwiedzających z całego miasta wymusza na mieście, stały i szybki rozwój nieruchomości. Miasto podzielone jest na 69 części. Co ciekawe najbardziej pożądane pod inwestycje są górne rejony miasta. Największym zainteresowaniem cieszą się tzw. „parcele urzędnicze”.  Są to przede wszystkim tereny niskiej zabudowy i stosunkowo niewielkiego ruchu samochodowego.

W centralnej części Zakopanego należy spodziewać się najdroższych cen za 1 m2. W samym centrum miasta znajdują się tzw Krupówki, które oferują wiele restauracji, karczm, kawiarni, klubów oraz innych ciekawych atrakcji także dla najmłodszych. Znajduje się tutaj Muzeum Tatrzańskie, Miejska Galeria Sztuki.